Strony WordPress

Wizerunek Twojej firmy

Strona internetowa jest odpowiedzialna zarówno za pierwsze wrażenie, jak i za dalsze kształtowanie Twojego profesjonalnego wizerunku w oczach klienta. Dlatego tak ważne jest, by była łatwa w obsłudze, by Twoi klienci mogli bez problemu dotrzeć do potrzebnych im treści.  Jak również funkcjonalna, zaprojektowana w oparciu o nowoczesne zasady projektowania, tak by Twoja firma zyska większą rozpoznawalność dzięki nowoczesnemu projektowi.

Czy chcesz mieć stronę internetową, która jest wyjątkowa jak Twój biznes?

Marzysz o pięknej stronie internetowej, którą z łatwością można edytować i dodawać nowe treści?

Nie chcesz martwić się o techniczne szczegóły podpięcia hostingu i domeny?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to jesteś w dobrym miejscu.

Zdecyduj czego Ci potrzeba , a my zajmiemy się resztą

Ekonomiczna

Strona www
1550
 • Do 5 podstron
 • Instalacja WordPressa
 • Wprowadzenie gotowych tekstów i zdjęć
 • Wersja responsywna (mobile)
 • Czas realizacji do 5 dni
 •  
 •  

Standard

Strona www
2450
 • do 10 podstron w cenie
 • Indywidualny projekt
 • Instalacja WordPressa
 • Wersja responsywna (mobile)
 • Wprowadzenie gotowych tekstów i zdjęć
 • Czas realizacji do 14 dni

Biznes

Strona www
4750
 • do 20 podstron w cenie
 • Koncepcja witryny
 • Indywidualny projekt
 • Instalacja WordPressa
 • Wersja responsywna (mobile)
 • Przygotowanie grafik
 • Czas realizacji do 21 dni

Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto, czyli bez podatku VAT.

Pakiety strony internetowe – zawiera ceny minimalne za wykonanie strony internetowej. Ceny stron internetowych (pakietów) mają charakter orientacyjny. Wszystkie wyceny stron internetowych i innych usług wykonujemy indywidualnie na podstawie briefu i założenia projektu.

Przykładowe realizacje

Slide

Deco and Lamp

piękne wnętrza, meble i dodatki

Slide

Glow Lamp

nowoczesne oświetlenie

Slide

Cord Design

kable w kolorowych oplotach

previous arrow
next arrow
Previous
Next

Twoja nowa strona internetowa

Pozwól zbudować dla Ciebie stronę internetową, która będzie atrakcyjna i funkcjonalna. Stronę internetową, która nie będzie tylko statyczną prezentacją Twojej firmy, ale pozwoli wyróżnić Twoją firmę w sieci.
Profesjonalną stronę www, która zapewni Twojej firmie przewagę wśród konkurencji.
Pozwoli dotrzeć do większej liczby klientów w krótszym czasie i zrobi niesamowite pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach.
Stronę internetową, którą wyróżniają takie cechy jak:

Łatwość w użyciu

Responsywność

Pełna kontrola

Przyjazna dla użytkownika

Bogata funkcjonalność

Intuicyjne zarządzanie

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Darmowa wycena

Wypełnij i prześlij krótki brief. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

administracja

Opieka posprzedażowa

Administracja strony internetowej WordPress obejmuje techniczną pracę związaną z bezpieczeństwem, aktualizacjami, kopii zapasowych, zmiany związane z rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.

Strona internetowa jest ważną częścią każdej strategii internetowej. Zakończenie prac nad Twoją stroną zazwyczaj nie oznacza zakończenia naszej współpracy. Będziesz mógł liczyć na moje wsparcie zarówno w zarządzaniu Twoją stroną, rozwojem oraz zmianami treści.

Sprawny proces, który zapewnia sukces zarówno teraz, jak i w przyszłości, kiedy będziesz potrzebował wsparcia lub miał więcej pomysłów na to, jak najlepiej promować się w sieci.

Rozbudowa strony

Aktualizacja WordPress

Kopie zapasowe - Backup

strony internetowe

WordPress-logotype-wmark-black

Strony WordPress

Co to jest WordPress?

WordPress to nowoczesny i intuicyjny system zarządzania treścią. Jest obecnie potężną platformą do tworzenia stron internetowych i solidnym systemem zarządzania treścią (CMS), który umożliwia tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych. Dzięki temu, że platforma jest tak popularna, wiele ważnych narzędzi posiada dostępne integracje dla WordPressa. Zaletą jego powszechności jest również szeroka dostępność do darmowych informacji na temat obsługi. Siłą WordPressa jest również jego stały i szybki rozwój. Dzieje się tak, dlatego że pracują nad nim rzesze programistów na całym świecie. WordPress tworzony jest na otwartej licencji umożliwiającej dowolne modyfikowanie kodu, co pozwala budować również zaawansowane systemy oraz serwisy internetowe. 

Dlaczego WordPress?

Korzystanie z systemu WordPress to duża elastyczność i szerokie możliwości rozbudowy strony. Strony internetowe WordPress to nie tylko miejsca, w których firmy mogą dzielić się swoją historią online; to platformy, które dają firmom szansę na odkrycie przez tysiące potencjalnych klientów każdego miesiąca dzięki technikom optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Popularność platformy zwiększająca dostępność Stały rozwój i aktualizacje platformy pozwalają nadążyć za rozwojem technologii internetowych i bezpieczeństwem. WordPress jest łatwy do dostosowania za pomocą różnorodnych motywów i wtyczek. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Panel administracyjny jest przejrzysty i dobrze zaplanowany. Liczne funkcje dają możliwość dostosowania narzędzia do swoich indywidualnych potrzeb.

Zastanawiasz się, ile może kosztować Twoja strona www? Aby przygotować profesjonalną wycenę, muszę wiedzieć jakiej strony potrzebujesz, jakie rozwiązania i funkcjonalności chcesz na niej zamieścić.
Czas wypełnienia ok. 8-10 minut
7. Określ orientacyjną ilość podstron (zakładek) na stronie www
10. Jaki jest zaplanowany budżet na produkcję strony? (ta informacja pozwoli dopasować rozwiązania do Państwa budżetu).