Sklepy internetowe

Najprostszy sposób na sprzedaż online

Zakupy w internecie są dziś codziennością, sklepy internetowe są teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Możemy robić zakupy z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, używając laptopów, smartfonów i tabletów. Trudno wyobrazić sobie przyszłość bez korzyści płynących z e-handlu. Statystyki sugerują, że w najbliższych latach korzyści te będą tylko rosły. Trendy w ecommerce pokazują nam również, jak wiele korzyści przyniosą one zarówno kupującym, jak i sprzedającym.  Warto już teraz postawić na rozwój sklepu internetowego.

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność poprzez zaangażowanie się w ecommerce i uruchomienie własnego sklepu internetowego to skontaktuj się

Swoboda
płatności

Zarządzanie produktami

Raporty
i statystyki

Intuicyjny dla Twoich Klientów

Nieograniczone możliwości rozwoju

Wyjątkowy
wygląd

SPRZEDAŻ W INTERNECIE 2020/2021

Jak wynika z raportu „E-commerce w Polsce 2019. Gemius dla e-Commerce Polska”: coraz więcej Polaków robi zakupy (lub szuka usług) przez Internet.
Ponad jedna czwarta badanych uważa zakupy online za w pełni bezpieczne, a niemal połowa (49 proc.) za łatwe i nieskomplikowane, dodatkowo motywuje całodobowa dostępność sklepów i serwisów online – tak wskazało aż 87% ankietowanych e-konsumentów.
Największy odsetek osób dokonujących e-zakupów to kobiety (51%); kluczowa grupa wiekowa internautów: 35-49 lat (32%); dominują osoby z przynajmniej średnim wykształceniem (38%) i dobrą sytuacją materialną (52%).

*Raport został sporządzony przez Gemius we współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej w 2021 roku.

0 %
E-handel w Polsce
0 %
Całodobowa dostępność
0 %
Docenia
łatwość
0 %
Docenia wygodę
0 %
Tańsze niż stacjonarne
0 %
Zajmują mniej czasu

sklepy internetowe

Sklepy Woocommerce

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą e-Commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych.

Sklep WooCommerce jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także stronę z systemem zarządzania treścią – WordPress. Ten system pozwala na administrowanie stroną i sklepem za pomocą jednego panelu.

WooCommerce jest zbudowany w celu bezproblemowej integracji z WordPress, który jest najpopularniejszą na świecie i najbardziej wydajną metodą tworzenia strony internetowej.

WooCommerce jest wtyczką sklepową stworzoną specjalnie na platformę WordPress. Dzięki temu zyskasz e-sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną internetową.

WooCommerce daje Ci pełną kontrolę nad sklepem, od podatków, przez stany magazynowe, do kont klientów. Możesz dodać i usunąć rozszerzenia, zmienić wygląd i ustawienia. To wszystko masz pod kontrolą.

Zamawiając sklep oparty o WooCommerce otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić własny sklep internetowy. Platforma WooCommerce zapewnia pełna integracja z systemem płatności, wysyłek, statystyk sprzedaży itd.

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Darmowa wycena

Wypełnij i prześlij krótki brief. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

Zastanawiasz się, ile może kosztować Twoja strona www? Aby przygotować profesjonalną wycenę, muszę wiedzieć jakiej strony potrzebujesz, jakie rozwiązania i funkcjonalności chcesz na niej zamieścić.
Czas wypełnienia ok. 8-10 minut
7. Określ orientacyjną ilość podstron (zakładek) na stronie www
10. Jaki jest zaplanowany budżet na produkcję strony? (ta informacja pozwoli dopasować rozwiązania do Państwa budżetu).